Cukiernia

Formella

Jestesmy cukiernią rodzinną i osładzamy życie od 1988r.
  • No products in the cart.
z

O nas

O naszej

tradycji

Dzięki Rodzinie i Pracownikom, ich pasji i zaangażowaniu, nasza cukiernia ciągle się rozwija.
  1. Początek

    Nasza cukiernia powstała w październiku 1988r. Po zdobyciu tytułu Mistrza Cukiernictwa oraz w oparciu o moje doświadczenie zawodowe, postanowiłem otworzyć własny zakład produkcyjny w Gdyni Obłużu. Dzięki wsparciu Rodziny i Przyjaciół, wynajmowany lokal udało się wyremontować i wyposażyć, produkcja i sprzedaż ruszyły. Od początku staraliśmy się dbać o jakość i zadowolenie naszych Klientów, to zawsze był mój priorytet. Dobrej jakości surowce, dobre połączenia smakowe i uśmiech na twarzy klienta napędzały naszą pracę.

  2. Rozwój

    Stawiając na dalszy rozwój, podjęliśmy decyzję o budowie własnego zakładu produkcyjnego w gminie Kosakowo. Było to duże wyzwanie, ale i duża satysfakcja móc tworzyć nowy rozdział w historii naszej rodzinnej cukierni. W tym czasie powstała także cukiernia w Rumi oraz cukiernia przy ul. Morskiej 146 w Gdyni. Aż trudno uwierzyć, że jesteśmy w tych miejscach już ponad 20 lat – dzięki naszym Klientom. Następne nasze lokale to cukiernie w Redłowie i Chyloni.

  3. Rośniemy w siłę

    Dzięki Rodzinie i Pracownikom, ich pasji i zaangażowaniu, nasza cukiernia ciągle się rozwija. Tworzymy nowe receptury, reagujemy na potrzeby i życzenia naszych Klientów, bierzemy udział w międzynarodowych targach i szkoleniach, nie zapominając o jakości i przyjemności jaką dają słodycze. Ponieważ lubimy osładzać Twoje życie!

5
Cukierni firmowych

sklepy na terenie Gdyni oraz w Rumi, czynne 7 dni w tygodniu, codziennie świeże i smaczne ciasta oraz torty

20
Pracowników

uśmiechnięci sprzedawcy, doświadczeni cukiernicy oraz łakomi wiedzy uczniowie - to nasz przepis na sukces

30
Lat tradycji

od ponad 30 lat pieczemy, tworzymy i dekorujemy, aby osładzać Twoje życie

100
Tortów tygodniowo

nasze torty są ozdobą i przysmakiem na stołach podczas urodzin, chrztów, komunii czy wesel - dziękujemy za zaufanie!